31. października 2012 r. Groby były uprzątnięte, ale wierni wstrzymywali się z dekoracją kwiatową grobów, gdyż ostatnie dni przyniosły temperaturę poniżej zera. Tablice nagrobne były odsłonięte. Doskonała okazja do zrobienia dokumentacji zdjęciowej, do archiwum parafialnego. Na groby bliskich przybywali krewni. Z jednym z nich - nieznajomy dla mnie - zamieniliśmy słowo. On, mile ujęty, że jest robiona dokumentacja zasugerował: tylu jest za granicą, tylu z dala mieszka, warto umieścić w internecie taką dokumentację... Za dużo roboty, pomyślałem w duchu, oczywiście przyznając rację rozmówcy... i tak się zaczyna... czy starczy czasu i siły ???

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny