Zmarł Ks. Edmund Grądalski –

rezydent w parafii Kobylanka

W dniu 29 stycznia 2011 roku zmarł Ks. Edmund Grądalski – rezydent w parafii Kobylanka. Wprowadzenie ciała śp. Księdza Edmunda do kościoła parafialnego w Kobylance w poniedziałek (31 stycznia) o godz. 15.00. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Kobylance we wtorek (1 lutego) o godz. 12.00, po której ciało Zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Ks. Edmund Grądalski urodził się 27 kwietnia 1944 roku w Kobylance. Po ukończeniu Szkoły Średniej wstąpił do WSD w Tarnowie. Święcenia kapłańskie otrzymał z rąk biskupa tarnowskiego Jerzego Ablewicza w dniu 25 maja 1969 roku. Jako wikariusz pracował w parafiach: Przyszowa, Nowy Sącz – św. Kazimierza, Dębica – św. Jadwigi, Pleśna i Kamienica. W latach 1998 – 2001 pomagał duszpastersko w parafii Szczurowa. Od 2001 roku był rezydentem w parafii Kobylanka (diecezja rzeszowska).

Ks. Marek Podgórski – notariusz Kurii Diecezjalnej w Tarnowie