Podobnie jak w latach poprzednich rodzice przyszli z dziećmi na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, na specjalne błogosławieństwo dzieci. Nie tylko rodzice przezywaja głęboko tę chwilę, w szczególny sposób polecając Bogu swoje dzieci, ale zgromadzone dzieci sa radością całej parafii, jako, że jest to przyszłość rodzin, przyszłość parafii. Rodzice błogosławcie waszym dzieciom każdego dnia.

Święty, Święty, Święty Pan, Bóg zastępów ….

Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego + Ojca i Syna i Ducha Świętego niech zstąpi na ciebie i pozostanie na wieki.

Było dość ciepło...

czereśnie dla ministrantów