Zmarł Ks. mgr Paweł Kocoł –

– wikariusz parafii Szczepanów

W dniu 22 marca 2011 roku zmarł Ks. mgr Paweł Kocoł – wikariusz parafii Szczepanów. Msza święta żałobna w Bazylice Mniejszej w Szczepanowie we czwartek (24 marca) o godz. 14.00, a następnie ciało śp. Ks. Pawła zostanie przewiezione do kaplicy cmentarnej w Pustkowie – Osiedlu. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Pustkowie – Osiedlu w sobotę (26 marca) o godz. 11.00, po której ciało Zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Ks. mgr Paweł Kocoł urodził się 25 lutego 1978 roku w Dębicy. Pochodził z parafii Pustków – Osiedle. Po ukończeniu Szkoły Średniej wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Święcenia kapłańskie otrzymał z rąk biskupa tarnowskiego Wiktora Skworca, w dniu 24 maja 2003 roku. Jako wikariusz pracował w parafiach Zgórsko, Limanowa – Sowliny i Tarnów – parafia Miłosierdzia Bożego. Od września 2010 roku był wikariuszem parafii Szczepanów.

Ks. Marek Podgórski – notariusz Kurii Diecezjalnej w Tarnowie